Zwroty i reklamacje

ZWROTY:

Zwrotu zakupionych u nas produktów można dokonać w ciągu 30 dni od momentu otrzymania paczki.
W tym celu należy odesłać produkt na poniższy adres wkładając do paczki paragon i oświadczenie o odstąpieniu od umowy zakupu, w którym podane będzie konto, na które mamy zwrócić pieniądze. Oświadczenie może być napisane odręcznie, bez żadnego konkretnego wzoru. Najważniejsze, żeby w paczce znalazł się numer konta oraz czytelne nazwisko. Przyspieszy to zwrot pieniędzy.

Adres do zwrotów:
Lillow Izabela Sowa
ul. Rąbieńska 130
94-409 Łódź 
tel. 607903307


Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zakupu można też wysłać e-mailem na adres sklep@lillow.pl.
O zachowaniu 30-dniowego terminu zwrotu decyduje data maila z wysłanym oświadczeniem lub data nadania paczki zwrotnej.
Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania ponad wynikające z czynności zwykłego zarządu rzeczą. Zwracany towar musi być kompletny (wraz z metkami oraz folią, w która był zapakowany).

Pieniądze za zwracany towar przelewamy najczęściej w dniu otrzymania paczki, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od jej otrzymania.

Niestety, w związku z dużymi opóźnieniami w dostarczaniu paczek przez Pocztę Polską prosimy o wysyłanie zwrotów kurierem jeżeli mają Państwo taką możliwość.


WYMIANY:

By dokonać wymiany produktu, należy go odesłać wraz z paragonem. Do paczki prosimy włożyć kartkę z numerem zamówienia oraz informacją co mamy odesłać. Nowy produkt wysyłamy najczęściej w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki.

Niestety, w związku z dużymi opóźnieniami w dostarczaniu paczek przez Pocztę Polską prosimy o wysyłanie rzeczy na wymianę kurierem jeżeli mają Państwo taką możliwość.

Adres do wymian i reklamacji:
Lillow Izabela Sowa
ul. Rąbieńska 130
94-409 Łódź
tel. 607903307


Szczegółowy regulamin zwrotów i reklamacji znajduje się tutaj: https://lillow.pl/regulamin

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów :-)

Lillow